Referencje

Kilkuletnia współpraca z Panią mec. Aleksandrą Sobolewską powoduje, że możemy polecić usługi prawne świadczone przez jej Kancelarię innym przedsiębiorcom.

Karol Tomaszewski

Prezes Zarządu

Jako Prezes Zarządu spółki Browar Namysłów Sp. z o.o. pozwalam sobie zarekomendować Państwu współpracę z radcą prawnym Aleksandrą Sobolewską – Olszak, jako profesjonalnym i doświadczonym doradcą.

Czesław Szczepaniak

Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny

Radca Prawny Aleksandra Sobolewska doradzała spółce Bouncer sp. z o.o. w kwestiach korporacyjnych od samego momentu incepcji spółki, w szczególności z zakresu prawa umów oraz w aspektach związanych z ochroną danych osobowych. 

Radosław Kaczyński

Prezes Zarządu

Usługi prawne świadczone przez Panią Mec. Aleksandrę Sobolewską z zakresu prawa gospodarczego odznaczały się wysokim poziomem merytorycznym, dbałością o szczegóły i zaangażowaniem. 

Podczas współpracy mogliśmy zawsze liczyć na wsparcie w istotnych dla nas kwestiach i zapewnienie szybkiej reakcji na zgłaszane problemy. Istotna z naszego punktu widzenia była także komunikatywność i terminowość w realizowaniu zleceń przez Kancelarię.

Tomasz Kwolek

Prezes Zarządu

Radca Prawny Aleksandra Sobolewska – Olszak doradzała spółce wielokrotnie w zakresie prawa kontraktowego, cywilnego, a także wspomagała spółkę w procesach sądowych. Pani Mecenas analizowała zawierane przez nas umowy wykonawcze, dbając o ich prawidłowość oraz bezpieczeństwo prawne spółki.

Jarosław Tomkiewicz

Prezes Zarządu

Moja firma współpracuje z Panią Aleksandrą od kilku lat w przedmiocie doradztwa prawnego, głównie z zakresu prawa handlowego, kontraktowego oraz procesowego.

Pani Mecenas przy realizacji usług prawnych wykazywała się zawsze wysokim poziomem profesjonalizmu, zaangażowania i terminowości, co w pełni uzasadnia moją pozytywną rekomendację współpracy z jej Kancelarią.

Michał Makowski

Prezes Zarządu